O firmie CHT

Firma specjalizuję się w innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych w wykonywaniu tynków gipsowych i cementowo-wapiennych. Stale się  rozwijamy przez podnoszenie kwalifikacji pracowników oraz inwestycje w nowoczesne środki produkcji. Dzięki temu posiadamy bardzo dobrze wykfalikowanych fachowców, którzy pracują na  najnowocześniejszym sprzęcie tynkarskim.

Stosujemy wyroby od najlepszych producentów odznaczające się wyjątkową wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz odpornością na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Posiadające wymagane wszystkie certyfikaty i atesty. Rzetelnie i profesjonalne podejście daje szybkie, wydajne i efektywne tynkowanie powierzchni spełniające wszelkie wymagania norm budowlanych PN-B-10110:2005 oraz  gwarantujące wykonanie usługi na najwyższym poziomie.

Zdajemy sobie sprawę, że prace wykończeniowe tynkarskie powinny być wykonywane ze szczególną starannością. Są one bowiem jednym z ostatnich elementów inwestycji i to ich efekt będzie wizytówką lokalu przez kolejnych kilka lat.  Z chęcią doradzamy w kwestii doboru najlepszego rozwiązania.Gwarantujemy solidną, terminową oraz profesjonalną obsługę. Na wykonane prace udzielamy gwarancji! Postaw na usługi naszej firmy!